ترخیص خودرو از گمرک

ترخیص خودرو از گمرک توسط ترخیص کاران مجرب و کارآزموده ترخیصی

ترخیص خودرو و واردات خودروهای سبک و سنگین فرآیندی است تخصصی که نیازمند تسلط کافی به تازه ترین قوانین، مقررات و آیین نامه های اجرایی مربوط به ثبت سفارش و ترخیص خودرو است. لذا جهت سهولت در امر واردات و ترخیص خودرو سبک و سنگین و همچنین کاهش هزینه های مربوط به ترخیص خودرو ، ترخیصی آمادگی ارائه تمامی خدمات مربوط به ثبت سفارش خودرو ، ترانزیت ، ثبت اظهارنامه گمرکی خودرو ، تشریفات گمرکی ترخیص خودرو ، صدور کارتکس و همچنین شماره گذاری انواع خودرو سبک و سنگین را دارا است.

خدمات قابل ارائه در زمینه تشریفات گمرکی ترخیص خودرو :

۱. ثبت سفارش انواع خودرو سبک و سنگین
۲. ترانزیت انواع خودرو سبک و سنگین
۳. ثبت اظهارنامه گمرکی انواع خودرو سبک و سنگین
۴. انجام و پیگیری تمامی مراحل اداری گمرک
۵. صدور کارتکس انواع خودرو سبک و سنگین
۶. ترخیص خودرو سبک و سنگین
۷. شماره گذاری انواع خودرو سبک و سنگین

قابل توجه تجار، بازرگانان و همکاران گرامی
جهت کسب جدیدترین اطلاعات و همچنین بهره‌مندی از مشاوره های تخصصی تیم ترخیصی در امر ترخیص خودرو از گمرک با شماره های درج شده در وب سایت ترخیصی تماس حاصل نمایند تا کارشناسان متخصص و همچنین ترخیص کاران مجرب ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی سؤالات شما بوده و در صورت همکاری،  مرتفع کننده نیازهای شما کارفرمایان محترم در زمینه ترخیص خودرو از گمرک و امور گمرکی باشند.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد لیست خودروهای سواری مجاز برای واردات در سال ۱۳۹۵ ، لیست موتورسیکلت های مجاز برای واردات در سال ۱۳۹۵ و یا لیست خودروهای سنگین مجاز برای واردات در سال ۱۳۹۵ روی لینک مربوطه در زیر کلیک نمایید.